O NAS

Save Motion wideofilmowanie Lublin, Warszawa i okolice.

Znamy się już wiele lat to zainicjowało powstanie firmy SAVE MOTION. Skupiamy się przede wszystkim na wideofilmowaniu eventów, konferencji, relacji, wywiadów, spotów oraz imprez okolicznościowych. Głównym obszarem naszych działań jest województwo lubelskie oraz mazowieckie ale chętnie wyjeżdżamy w najdalsze zakątki naszego pięknego kraju, czy też Europy.

Mamy duże doświadczenie w branży filmowej. Podstawową zasadą, którą się kierujemy jest zapewnienie Państwu najwyższej jakości usług z zakresu wideofilmowania, w trakcie oraz po nagrywaniu materiału filmowego – postprodukcji. Zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio, oraz do kontaktu z nami, zawsze chętnie służymy dobrą radą w oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę. Potrafimy słuchać klientów oraz wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom.

Ogromną uwagę poświęcamy również filmowaniu ślubów. Wiemy jak bardzo ważny jest to dzień dla Pary Młodej. Z uwagi na ten fakt dokładamy wszelkich starań aby osoba robiąca materiał w dniu ślubu była niewidoczna dla Pary Młodej, a ujęcia były naturalne pełne radości.

Nowoczesne wideofilmowanie Lublin, Warszawa i okolice.

Wideofilmowanie ślubów w jakości Full HD