O NAS

Znamy się już wiele lat, to zainicjowało powstanie firmy SAVE MOTION. Naszym głównym obszarem działania jest Polska ale chętnie wybieramy się w najdalsze zakątki naszej planety. To co nas cechuje to niewątpliwie świeże spojrzenie na tworzenie filmów, jest w nas wiele zapału i chęci do pracy. Ciągle się uczymy i doskonalimy nasz warsztat tylko po to, ażeby każdy kolejny film wzbudzał jeszcze większe emocje. Skupiamy się przede wszystkim na wideofilmowaniu eventów, konferencji, relacji, wywiadów, spotów oraz imprez okolicznościowych.

Mamy duże doświadczenie w branży filmowej. Podstawową zasadą, którą się kierujemy jest zapewnienie Państwu najwyższej jakości usług z zakresu wideofilmowania, w trakcie oraz po nagrywaniu materiału filmowego – postprodukcji. Zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio, oraz do kontaktu z nami, zawsze chętnie służymy dobrą radą w oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę. Potrafimy słuchać klientów oraz wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom.

Ogromną uwagę również poświęcamy wideofilmowaniu ślubów. Wiemy jak bardzo ważny jest to dzień dla Pary Młodej. Z uwagi na ten fakt dokładamy wszelkich starań aby osoba robiąca materiał w dniu ślubu była niewidoczna dla Pary Młodej, a ujęcia były naturalne pełne radości.

Nowoczesne wideofilmowanie Lublin, Warszawa, Radom, Zamość.

wideofilmowanie ślubów 

Wideofilmowanie ślubów w jakości Full HD